Zondag 20 Oktober 2019.

   
 
 

Zwemmen

Baetsen

Programma Solo wedstrijden Seizoen 2019-2020

Hallo,

Ook dit seizoen neemt Argo weer deel aan de Solo wedstrijden. Om in aanmerking te komen voor de prijzen moet je de volgende afstanden en slagen minimaal 1 keer gezwommen hebben tijdens de Solo wedstrijden:

Jaargang 2008 t/m 2011: 100 Vrij, 100 Rug, 100 School, 50 Vlinder en 100 Wissel.
Overige jaargangen: 100 Vrij, 200 Vrij, 100 Rug, 200 Rug, 100 School, 200 School, 100 Vlinder en 200 Wissel.

Ook als je een paar afstanden wilt zwemmen, kun je meedoen aan de Solo wedstrijden.

Spelregels:

  • Zie hier onder bij Leeftijdsindeling in welke programma's je mag zwemmen.
  • Je mag je voor maximaal 3 persoonlijke afstanden inschrijven.
  • Kies je voor 3 persoonlijke afstanden, dan mag de totale afstand niet meer dan 350 meter zijn.
  • De Swimick nummers zijn bedoeld voor de Recratieven, de zwemmers van de Wedstrijdgroep mogen daar niet op inschrijven.
  • Per Wedstrijd zwem je of de Swimkick programma's of de overige programma's.

Je kunt je inschrijven per e-mail door je keuzes te sturen naar Hans van der Staak. Je kunt je inschrijven tot twee weken voor iedere wedstrijd.

Leeftijdsindeling

Dames en Heren: 2008 en eerder
Minioren 3, 4 en 5: 2011-2009
Minioren 1, 2 en 3: 6 jaar(op de dag van de wedstrijd) - 2011
Minioren 4, 5 en 6: 2010-2008

Deel 1

1. 400m Vrije slag Heren
2. 50m Schoolslag Dames
3. 50m Schoolslag Heren
4. 25m Vrije slag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
5. 25m Vrije slag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
6. 50m Vrije slag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
7. 50m Vrije slag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
8. 100m Rugslag Dames
9. 100m Rugslag Heren
10. 100m Vrije slag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
11. 200m Vrije slag Dames
12. 200m Vrije slag Heren
13. 100m Wisselslag Dames
14. 100m Wisselslag Heren
15. 100m Rugslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
16. 25m Schoolslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
17. 25m Schoolslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
18. 50m Schoolslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
19. 50m Schoolslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
20. 200m Rugslag Dames
21. 200m Rugslag Heren
22. 50m Vrije slag Dames
23. 50m Vrije slag Heren
24. 100m Schoolslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
25. 100m Schoolslag Dames
26. 100m Schoolslag Heren
27. 4x50m Vrije slag Dames
28. 4x50m Vrije slag Heren
29. 800m Vrije slag Dames (LAC/BWK)
30. 800m Vrije slag Heren (LAC)

Deel 2

1. 400m Vrije slag Dames
2. 25m Rugslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
3. 25m Rugslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
4. 50m Rugslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
5. 50m Rugslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
6. 50m Vlinderslag Dames
7. 50m Vlinderslag Heren
8. 100m Wisselslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
9. 100m Rugslag Dames
10. 100m Rugslag Heren
11. 200m Wisselslag Dames
12. 200m Wisselslag Heren
13. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
14. 25m Vlinderslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
15. 25m Vlinderslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
16. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
17. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
18. 50m Rugslag Dames
19. 50m Rugslag Heren
20. 100m Vrije slag Dames
21. 100m Vrije slag Heren
22. 200m Schoolslag Dames
23. 200m Schoolslag Heren
24. 100m Vrije slag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
25. 100m Vlinderslag Dames
26. 100m Vlinderslag Heren
27. 4x50m Wisselslag Dames
28. 4x50m Wisselslag Heren
29. 1500m Vrije slag Heren (LAC/BWK)

Deel 3

1. 50m Rugslag Dames
2. 50m Rugslag Heren
3. 100m Wisselslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
4. 100m Wisselslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
5. 100m Wisselslag Dames
6. 100m Wisselslag Heren
7. 100m Schoolslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
8. 200m Schoolslag Dames
9. 200m Schoolslag Heren
10. 50m Vlinderslag Dames
11. 50m Vlinderslag Heren
12. 100m Vlinderslag Dames
13. 100m Vlinderslag Heren
14. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
15. 100m Vlinderslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
16. 50m Benen Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick*
17. 100m Benen Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick*
18. 200m Rugslag Dames
19. 200m Rugslag Heren
20. 100m Vrije slag Dames
21. 100m Vrije slag Heren
22. 100m Wisselslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
23. 50m Schoolslag Dames
24. 50m Schoolslag Heren
25. 100m Schoolslag Dames
26. 100m Schoolslag Heren
27. 4x50m Vrije slag 2 Dames en 2 Heren
28. 1500m Vrije slag Dames (LAC)

Deel 4

1. 400m Wisselslag Dames (LAC)
2. 400m Wisselslag Heren (LAC)
3. 25m Vrije slag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
4. 25m Vrije slag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
5. 50m Vrije slag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
6. 50m Vrije slag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
7. 50m Rugslag Dames
8. 50m Rugslag Heren
9. 400m Vrije slag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
10. 100m Vrije slag Dames
11. 100m Vrije slag Heren
12. 200m Wisselslag Dames
13. 200m Wisselslag Heren
14. 100m Wisselslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
15. 25m Rugslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
16. 25m Rugslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
17. 50m Rugslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
18. 50m Rugslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
19. 50m Vlinderslag Dames
20. 50m Vlinderslag Heren
21. 100m Rugslag Dames
22. 100m Rugslag Heren
23. 200m Vrije slag Dames
24. 200m Vrije slag Heren
25. 100m Schoolslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
26. 100m Schoolslag Dames
27. 100m Schoolslag Heren
28. 4x50m Wisselslag Dames
29. 4x50m Wisselslag Heren

Deel 5

1. 200m Vlinderslag Dames
2. 200m Vlinderslag Heren
3. 25m Schoolslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
4. 25m Schoolslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
5. 50m Schoolslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
6. 50m Schoolslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
7. 100m Vrije slag Dames
8. 100m Vrije slag Heren
9. 100m Schoolslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
10. 200m Schoolslag Dames
11. 200m Schoolslag Heren
12. 100m Rugslag Dames
13. 100m Rugslag Heren
14. 100m Wisselslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
15. 200m Wisselslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
16. 100m Wisselslag Dames
17. 200m Wisselslag Dames
18. 100m Wisselslag Heren
19. 200m Wisselslag Heren
20. 100m Vlinderslag Dames
21. 100m Vlinderslag Heren
22. 100m Rugslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
23. 50m Vrije slag Dames
24. 50m Vrije slag Heren
25. 200m Vrije slag Dames
26. 200m Vrije slag Heren
27. 4x50m Vrije slag Dames
28. 4x50m Vrije slag Heren

Deel 6

1. 50 Vlinderslag Dames
2. 50m Vlinderslag Heren
3. 50m Benen Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick*
4. 100m Benen Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick*
5. 50m Vrije slag Dames
6. 50m Vrije slag Heren
7. 100m Rugslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
8. 100m Schoolslag Dames
9. 100m Schoolslag Heren
10. 200m Rugslag Dames
11. 200m Rugslag Heren
12. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
13. 100m Vlinderslag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
14. 25m Vlinderslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
15. 25m Vlinderslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
16. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 1, 2 en 3 Swimkick
17. 50m Vlinderslag Gemengd Minioren 4, 5 en 6 Swimkick
18. 100m Vlinderslag Dames
19. 100m Vlinderslag Heren
20. 200m Vrije slag Dames
21. 200m Vrije slag Heren
22. 100m Vrije slag Gemengd Minioren 3, 4 en 5
23. 50m Schoolslag Dames
24. 50m Schoolslag Heren
25. 4x50 Wisselslag 2 Dames en 2 Heren
26. 2000m Vrije slag Dames (LAC)
27. 2000m Vrije slag Heren (LAC)

* De beenslag programma's voor de Swimkick is onder voorbehoud van of dit ook bij de Solo wedstrijden is toegestaan. De KNZB heeft dit programma dit seizoen aan andere wedstrijden toegevoegd, wij hebben de vraag bij de KNZB uit staan of dit ook bij andere wedstrijden gezwommen mag worden.

Copyright (C) 2001-2017 - Redactie zw-argo.nl. Alle rechten voorbehouden / All rights reserved. Hosting: Trido Internet