Zwem- en waterpolovereniging Argo uit Sint-Oedenrode
Zwem- en waterpolovereniging Argo

Inloggen

Kalender

2022

November

05

Nayade Classic H1 - Heren 1
Aanvang: 17:20 uur.
Sportcentrum voor studenten, Eindhoven

05

BZ&PC (Boxmeer) H2 - Heren 2
Aanvang: 18:00 uur.
t Hoogkoor, Boxmeer

05

Nayade Classic Da1 - Dames 1
Aanvang: 18:05 uur.
Sportcentrum voor studenten, Eindhoven

06

Kegelen
Aanvang: 15:00 uur.
Einde: 16:00 uur.
De Vresselse hut

12

Nuenen H1 - Heren 1
Aanvang: 15:00 uur.
Sportcentrum voor studenten, Eindhoven

12

Lutra Da2 - Dames 1
Aanvang: 17:45 uur.
De Wissen, Helmond

12

HZPC H2 - Heren 2
Aanvang: 18:00 uur.
De Berkel, Horst

19

Miniwaterpolo toernooi
Aanvang: 10:00 uur.
Einde: 13:00 uur.
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion

19

Heren 2 - Aegir H2
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

19

Dames 1 - De Treffers Da2
Aanvang: 19:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

19

ZVDO'74 H1 - Heren 1
Aanvang: 19:45 uur.
Optisport AquaAltena, Andel

26

HZPC H1 - Heren 1
Aanvang: 19:00 uur.
De Berkel, Horst

26

DZT'62 H3 - Heren 2
Aanvang: 19:30 uur.
LACO sportcentrum , Deurne

26

DZT'62 Da1 - Dames 1
Aanvang: 20:15 uur.
LACO sportcentrum , Deurne

December

03

Dames 1 - DBD Da1
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

03

Heren 1 - Aegir H1
Aanvang: 19:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

03

Heren 2 - Zwemsport Parkstad H1
Aanvang: 20:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

10

Nayade H2 - Heren 2
Aanvang: 17:40 uur.
Sportcentrum voor studenten, Eindhoven

10

WP West-Brabant (SG) H1 - Heren 1
Aanvang: 18:55 uur.
De Schelp, Bergen Op Zoom

17

Heren 1 - De Schelde H1
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

17

Heren 2 - Spio H1
Aanvang: 19:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

2023

Januari

14

Dames 1 - Waterproof Da1
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

14

Heren 2 - Waterproof H1
Aanvang: 19:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

14

Heren 1 - RZ H1
Aanvang: 20:00 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

21

De Schelde H1 - Heren 1
Aanvang: 17:15 uur.
Vliegende Vaart, Terneuzen

21

Spio H1 - Heren 2
Aanvang: 19:15 uur.
Feel Fit Center, Venray

28

Thalassa H1 - Heren 1
Aanvang: 19:15 uur.
De Wissen, Helmond

28

VZV Njord Da3 - Dames 1
Aanvang: 20:20 uur.
City Sport, Veldhoven

Februari

04

Heren 1 - De Rog H1
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

04

Dames 1 - WP West-Brabant (SG) Da1
Aanvang: 19:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

04

Heren 2 - BZ&PC (Boxmeer) H1
Aanvang: 20:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

Maart

04

Lutra H1 - Heren 2
Aanvang: 17:45 uur.
De Wissen, Helmond

04

VZV Njord Da2 - Dames 1
Aanvang: 18:45 uur.
City Sport, Veldhoven

05

SWNZ (SG) H1 - Heren 1
Aanvang: 18:45 uur.
Molenheide, Schijndel

11

Heren 2 - BZ&PC (Boxmeer) H2
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

11

Dames 1 - Nayade Classic Da1
Aanvang: 19:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

11

Heren 1 - Nayade Classic H1
Aanvang: 20:00 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

18

Waterproof Da1 - Dames 1
Aanvang: 16:45 uur.
Geusseltbad, Maastricht

18

Waterproof H1 - Heren 2
Aanvang: 17:45 uur.
Geusseltbad, Maastricht

25

Heren 2 - HZPC H2
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

25

Heren 1 - Nuenen H1
Aanvang: 19:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

25

Dames 1 - Lutra Da2
Aanvang: 20:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

April

01

Aegir H2 - Heren 2
Aanvang: 17:00 uur.
Ir. Ottenbad, Eindhoven

01

De Treffers Da2 - Dames 1
Aanvang: 18:15 uur.
Kwekkelstijn, Rosmalen

01

Heren 1 - ZVDO'74 H1
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

15

Heren 1 - HZPC H1
Aanvang: 18:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

15

Dames 1 - DZT'62 Da1
Aanvang: 19:30 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

15

Heren 2 - DZT'62 H3
Aanvang: 20:15 uur.
de Neul, Sint-Oedenrode

22

DBD Da1 - Dames 1
Aanvang: 16:15 uur.
ZIB, Best

22

Zwemsport Parkstad H1 - Heren 2
Aanvang: 18:00 uur.
VIE, Kerkrade

22

Aegir H1 - Heren 1
Aanvang: 18:00 uur.
Ir. Ottenbad, Eindhoven