Dinsdag 28 September 2021.

   
 
 

Waterpolo

Wedstrijden

Dames 1

DatumTijdPloeg thuisPloeg uitZwembadUitslagInfo
18-09-202119:45Argo Da1Nayade Classic Da1Molenheide, Schijndel9 - 7
30-10-202116:15VZV Njord Da2Argo Da1Den Ekkerman, Veldhoven
06-11-202118:15Argo Da1De Treffers Da2Molenheide, Schijndel
13-11-202118:15Argo Da1Waterproof Da1Molenheide, Schijndel
20-11-202118:30Lutra Da2Argo Da1De Wissen, Helmond
27-11-202119:00Argo Da1DZT'62 Da1Molenheide, Schijndel
11-12-202118:15Nayade Classic Da1Argo Da1TU/e bad, Eindhoven
18-12-202120:30DBD Da1Argo Da1ZIB, Best
23-01-202218:45De Rog Da1Argo Da1De IJzeren Man, Weert
29-01-202218:15Argo Da1DBD Da1De Neul, Sint-Oedenrode
12-03-202218:15Argo Da1VZV Njord Da2De Neul, Sint-Oedenrode
19-03-202219:00Argo Da1De Rog Da1De Neul, Sint-Oedenrode
26-03-202219:15De Treffers Da2Argo Da1Kwekkelstijn, Rosmalen
02-04-202219:15Waterproof Da1Argo Da1Geusseltbad, Maastricht
09-04-202218:15Argo Da1Lutra Da2Molenheide, Schijndel
24-04-202217:30DZT'62 Da1Argo Da1LACO sportcentrum , Deurne

Heren 1

DatumTijdPloeg thuisPloeg uitZwembadUitslagInfo
18-09-202120:30Argo H1RZ H1Molenheide, Schijndel9 - 12
26-09-202117:00SWNZ (SG) H1Argo H1Molenheide, Schijndel13 - 7
02-10-202117:00De Schelde H1Argo H1Vliegende Vaart, Terneuzen
09-10-202119:45Argo H1Thalassa H1Molenheide, Schijndel
31-10-202118:50DZT'62 H2Argo H1LACO sportcentrum , Deurne
06-11-202120:30Argo H1Aegir H1Molenheide, Schijndel
20-11-202118:15Argo H1De Krabben H1Molenheide, Schijndel
27-11-202119:45Argo H1Nayade Classic H1Molenheide, Schijndel
11-12-202119:15RZ H1Argo H1De Roerdomp, Roermond
18-12-202120:15Nuenen H1Argo H1TU/e bad, Eindhoven
15-01-202218:15Argo H1SWNZ (SG) H1De Neul, Sint-Oedenrode
22-01-202220:00ZVDO'74 H1Argo H1Optisport AquaAltena, Andel
29-01-202220:30Argo H1Nuenen H1De Neul, Sint-Oedenrode
05-02-202219:00Argo H1De Schelde H1De Neul, Sint-Oedenrode
12-02-202217:45Thalassa H1Argo H1De Wissen, Helmond
12-03-202220:30Argo H1DZT'62 H2De Neul, Sint-Oedenrode
19-03-202219:45Argo H1ZVDO'74 H1De Neul, Sint-Oedenrode
26-03-202218:00Aegir H1Argo H1Ir. Ottenbad, Eindhoven
09-04-202220:30De Krabben H1Argo H1De Schelp, Bergen Op Zoom
23-04-202219:05Nayade Classic H1Argo H1TU/e bad, Eindhoven

Dames 2

DatumTijdPloeg thuisPloeg uitZwembadUitslagInfo
18-09-202118:15Argo Da2Hellas-Glana Da2Molenheide, Schijndel8 - 11
25-09-202116:45Nayade Classic Da2Argo Da2TU/e bad, Eindhoven
09-10-202119:00Argo Da2Arethusa Da3Molenheide, Schijndel
30-10-202117:00De Punderman / Thalassa dArgo Da2De Wissen, Helmond
06-11-202119:45Argo Da2Nayade Da2Molenheide, Schijndel
20-11-202119:15Argo Da2Zwemsport Parkstad Da1Molenheide, Schijndel
11-12-202117:30Hellas-Glana Da2Argo Da2De Nieuwe Hateboer, Sittard
18-12-202119:15Nuenen Da1Argo Da2TU/e bad, Eindhoven
15-01-202219:15Argo Da2Nayade Classic Da2De Neul, Sint-Oedenrode
29-01-202219:45Argo Da2Nuenen Da1De Neul, Sint-Oedenrode
12-02-202219:40Arethusa Da3Argo Da2Golfbad Oss, Oss
12-03-202219:45Argo Da2De Punderman / Thalassa dDe Neul, Sint-Oedenrode
26-03-202220:05Nayade Da2Argo Da2TU/e bad, Eindhoven
09-04-202218:45Zwemsport Parkstad Da1Argo Da2Dr Pool, Kerkrade

Heren 2

DatumTijdPloeg thuisPloeg uitZwembadUitslagInfo
18-09-202119:00Argo H2Nayade Classic H2Molenheide, Schijndel13 - 5
26-09-202119:30SWNZ (SG) H2Argo H2Molenheide, Schijndel7 - 11
02-10-202119:30Gorgo H4Argo H2De Beemd, Veghel
09-10-202118:15Argo H2Arethusa H4Molenheide, Schijndel
30-10-202117:15VZV Njord H4Argo H2Den Ekkerman, Veldhoven
06-11-202119:00Argo H2Aegir H3Molenheide, Schijndel
13-11-202119:15De Treffers H4Argo H2Kwekkelstijn, Rosmalen
20-11-202120:00Argo H2OZC'57 H1Molenheide, Schijndel
27-11-202118:15Argo H2SWNZ (SG) H3Molenheide, Schijndel
11-12-202119:00Nayade Classic H2Argo H2TU/e bad, Eindhoven
18-12-202118:00Gorgo H3Argo H2De Beemd, Veghel
15-01-202220:00Argo H2SWNZ (SG) H2De Neul, Sint-Oedenrode
23-01-202214:20PSV Waterpolo H6Argo H2TU/e bad, Eindhoven
29-01-202219:00Argo H2Gorgo H3De Neul, Sint-Oedenrode
05-02-202218:15Argo H2Gorgo H4De Neul, Sint-Oedenrode
12-02-202220:25Arethusa H4Argo H2Golfbad Oss, Oss
12-03-202219:00Argo H2VZV Njord H4De Neul, Sint-Oedenrode
19-03-202218:15Argo H2PSV Waterpolo H6De Neul, Sint-Oedenrode
26-03-202216:00Aegir H3Argo H2Ir. Ottenbad, Eindhoven
02-04-202218:15Argo H2De Treffers H4De Neul, Sint-Oedenrode
09-04-202218:30OZC'57 H1Argo H2den Donk, Oisterwijk
24-04-202218:00SWNZ (SG) H3Argo H2Molenheide, Schijndel

Copyright (C) 2001-2020 - Redactie zw-argo.nl. Alle rechten voorbehouden / All rights reserved. Hosting: Trido Internet